Chciałabym Cię najserdeczniej przeprosić ale naprawde zupełnie nie mam pomysłu na to ff. Jeśli naprawde podoba Ci się jak pisze co szczerze mnie dziwi. Może mi wybaczysz a nawet podsuniesz jakiś pomysł, książke, film, serial, którym mogłabym się zainspirować przy pisaniu nowego ff.
Jeszcze raz przepraszam kochanie :)
Ciesze sie że dodałaś rozdział :D i bardzo lubie to ff mam nadzieje że wrucisz z toną pomysłów :) wierze w ciebie oraz zapraszam: dangerouslovexx.blogspot.com
OdpowiedzUsuńSami ^_^
dawn nie dodawalas rozdzialu ;c
OdpowiedzUsuń