wtorek, 4 marca 2014

Chciałabym Cię najserdeczniej przeprosić ale naprawde zupełnie nie mam pomysłu na to ff. Jeśli naprawde podoba Ci się jak pisze co szczerze mnie dziwi. Może mi wybaczysz a nawet podsuniesz jakiś pomysł, książke, film, serial, którym mogłabym się zainspirować przy pisaniu nowego ff.
Jeszcze raz przepraszam kochanie :) 

2 komentarze:

  1. Ciesze sie że dodałaś rozdział :D i bardzo lubie to ff mam nadzieje że wrucisz z toną pomysłów :) wierze w ciebie oraz zapraszam: dangerouslovexx.blogspot.com
    Sami ^_^

    OdpowiedzUsuń
  2. dawn nie dodawalas rozdzialu ;c

    OdpowiedzUsuń